Rozmiar czcionki
A-
A+
A++
Kolory strony
ABC
ABC
Dyslexia
Ustawieniavision settings
Standardowa wersja stronystandard version
Schowaj panelclose settings
I Chodzieski Piknik Krajoznawczo-Historyczny
Rafałek

I Piknik Krajoznawczo - Historyczny to Wydarzenie, które z pewnością przyciągnie Państwa uwagę. Wspólne grilowanie, zabawy na scenie, dmuchańce, to nie jedyne atrakcje. W tym dniu uczestnicy wydarzenia mogli mogli zabawić się w archeologów wykopujących zabytki i pracujących z wykrywaczami metali.

Przedstawiona została dla odwiedzających wydarzenie wystawa fotografii i zabytków z wykopalisk prowadzonych w naszym powiecie przez ostatnie 5 lat, przygotowaną przez Członków Stowarzyszenia CHODZIEŻAK PRO-HOBBY. Członkowie TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW ZIEMI CHODZIESKIEJ zaprezentowali zrealizowane i będące w realizacji projekty i publikacje Stowarzyszenia, a także przedstawili wystawę opowiadającą o historii Kościoła Świętego Floriana w Chodzieży.

Na miejscu dla każdego uczestnika wydarzenia czekały grille i koce oraz każdy nieodpłatnie mógł usmażyć sobie przysmaki na grillu, do których przygotowane były niezbędne dodatki.

W tym dniu prowadzona była zbiórka dla 4 – letniego Rafałka z Szamocina, który choruje na nieoperacyjnego raka pnia mózgu.