Rozmiar czcionki
A-
A+
A++
Kolory strony
ABC
ABC
Dyslexia
Ustawieniavision settings
Standardowa wersja stronystandard version
Schowaj panelclose settings
Razem dla Macieja
Maciej

"Razem dla Macieja" to projekt tworzony przez ludzi, których połączyła chęć bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.Wielkie serce i ogromna empatia to znak rozpoznawalny tych osób.

Nasza fundacja towarzyszy i pomaga w tym projekcie, ponieważ wszyscy wiemy jak ważna jest pomoc osobie, która tylko na moment znalazła się w sytuacji mało dla niej komfortowej.

Maciej to 24- letni mieszkaniec Chodzieży od niedawna zmagający się z ciężką chorobą.Guz, który po dalszych badaniach okazał się złośliwy dał też przerzuty do węzłów chłonnych. W celu zwiększenia skuteczności walki z chorobą lekarze zalecili badania genetyczne tkanki, aby precyzyjnie i efektywnie dobrać lek. Niestety badania te i leki nie są refundowane przez co całe przedsięwzięcie jest bardzo kosztowne.Koszt samych badań to 15 600zł.Dodatkowo Maciej chcę poddać się skutecznemu leczeniu hipertermią.Jednak takie leczenie jest także nierefundowane,a koszt to ok. 6000 zł.

"Od samego początku moich zmagań z chorobą mogę liczyć na rodzinę oraz najbliższych, którzy nie pozwalają mi się łamać i motywują mnie do walki. Dla rodziców taka choroba dziecka jest czymś, czego nie da się opisać słowami. Czasami czuję się, jakby to wszystko mnie omijało i nie był bym tego częścią, czego niestety nie mogą powiedzieć rodzice.

Wiele zawdzięczam również mojej dziewczynie, która jest dla mnie azylem, a dodatkowo nie bała się takich wyzwań jak zmiana opatrunku, czy wymiana sprzętu stomijnego."

Wspierają nas: