Rozmiar czcionki
A-
A+
A++
Kolory strony
ABC
ABC
Dyslexia
Ustawieniavision settings
Standardowa wersja stronystandard version
Schowaj panelclose settings
Targi Gospodarcze/Pomaganie jest COOL!!!
Julka

Wydarzenie współorganizowane z Chodzieskim Klubem Gospodarczy odbywa się w dniu 30 maja 2015 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży. Fundacja przeprowadza zbiórkę publiczną, której celem jest zebranie środków na leczenie i rehabilitację, chorej na dziecięce porażenie mózgowe 8 – letniej Julki.

Udział w targach gospodarczych to przede wszystkim możliwość dotarcia do nowych klientów i zaprezentowania swoich produktów. Od lat celem imprezy jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw poprzez wymianę doświadczeń, ułatwianie dostępu potencjalnych klientów, promowanie innowacyjności. Corocznie wystawia się ok. 50-60 firm z sektora: handlowego, produkcyjnego, usługowego, instytucji, banków, stowarzyszeń w przygotowanych przez Chodzieski Klub Gospodarczy pawilonach wystawowych. Duża, otwarta powierzchnia terenu targowego jest zlokalizowana w atrakcyjnym punkcie miasta, tj. na terenach rekreacyjnych przy jeziorze Miejskim w Chodzieży, co pozwala przyciągnąć nie tylko potencjalnych kontrahentów, ale również mieszkańców regionu, którzy corocznie w liczbie około kilkunastu tysięcy zwiedzają tereny targowe. Ponadto podczas Targów Gospodarczych jest wiele atrakcji, które przyciągają zwiedzających między innymiróżne pokazy, konkursy, nagrody, imprezy towarzyszące. Dla wystawców jest to też możliwość wzięcia udziału w konkursach na najlepszy produkt lub usługą, a także na najlepszą promocję.

Dużo jednak jest atrakcji dla dzieci, ze względu na połączenie Targów Chodzieskim z Dniem Dziecka. Młodzi uczestnicy mogą wziąć udział w wielu konkursach organizowanych przez wystawców, zrobić sobie zdjęcia z maskotkami, które uczestniczą w imprezie, a nawet wziąć udział w Paradzie Postaci Bajkowych. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji widnieje mnóstwo różnych pojazdów, przy których można zrobić sobie zdjęcia. Oczywiście na scenie jest również wiele do oglądania, od pokazów Zumby, po różne sztuki walki, a także można posłuchać występów solistów i Chodzieskiego zespołu „Suplement Diety”.

Na zakończenie i podsumowanie imprezy występuje magik, który pokazuje i uczy jak wykonywać sztuczki, chętnie w zabawę włączają się również dorośli.

Zaangażowanie się opłaca, podczas XX Jubileuszowych Chodzieskich Targów Gospodarczych uzbierane zostały środki, które zostały przekazane na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Wspierają nas: