Rozmiar czcionki
A-
A+
A++
Kolory strony
ABC
ABC
Dyslexia
Ustawieniavision settings
Standardowa wersja stronystandard version
Schowaj panelclose settings
BOHATER

Bohaterem III edycji Festiwalu "DOBROfest" jest 13-letni Oskar ze Strzelec, który zmaga się z nowotworem wieczka czołowo-ciemieniowego prawej półkuli mózgu. Zebrane środki zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację chłopca.

DOBROfest

O godzinie 16 oficjalnie otwarto imprezę. Po powitaniu uczestników rozpoczęły się animacje dla dzieci. O godz. 17 odbyła się pierwsza charytatywna licytacja, a po niej konkurs z nagrodami. Licytacje oraz konkursy,w których można było wylosować atrakcyjne nagrody przeplatały się z występami muzycznymi. Na odwiedzających festiwal czekało bardzo dużo atrakcji. A dla osób, które nie lubią za dużo chodzić Miejski Zakład Komunikacji dowoził prawie,że pod samą scenę :)


GWIAZDY WIECZORU

Na scenie pojawili się m.in Miłosz Muziol i Adrian Karma. Główną gwiazdą DOBROfestu była Honorata Skarbek. Na koniec zagrał DJ Jankes Karl.

DOGONIĆ MARZENIA

Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży odbyła się rywalizacja sportowa - czyli III Charytatywny Bieg "Dogonić Marzenia" .

O godz. 14 rozpoczął się mały bieg dla dzieci w wieku 11 do 15 lat. Jego trasa miała 700m długości natomiast o godz. 15 rozpoczął się bieg duży - trasa 4,7km wokół Jeziora Miejskiego dla osób powyżej 16 lat. 

Chętnych nie brakowało :)

Wspierają nas: