Rozmiar czcionki
A-
A+
A++
Kolory strony
ABC
ABC
Dyslexia
Ustawieniavision settings
Standardowa wersja stronystandard version
Schowaj panelclose settings

Sponsorzy i partnerzy

Fundacja AKME
Czytaj dalej
Zamknij
Fundacja AKME

Fundacja AKME działa od marca 2014 roku. Jest instytucją realizującą na terenie Wielkopolski przedsięwzięcia społeczne służące przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu, w tym przede wszystkim rehabilitacji społecznej i zawodowej oraz integracji osób niepełnosprawnych. Niezwykle ważna w działaniach Fundacji jest ekonomia społeczna. Uważamy ją za jeden z najważniejszych i najskuteczniejszych sposobów walki ze skutkami niepełnosprawności, bezrobocia czy uzależnień.

Miasto CHODZIEŻ
Czytaj dalej
Zamknij
Miasto CHODZIEŻ

Chodzież to miasto, w którym od blisko 5 lat prowadzimy swoje działania. Przychylność społeczeństwa jak i władz miasta daje nam możliwość skutecznego pomagania innym! Cieszymy się z naszej współpracy! 

ChDK
Czytaj dalej
Zamknij
ChDK

Chodzieski Dom Kultury to miejsce wyjątkowe!Zawsze pomocni pracownicy, kompetentny dyrektor oraz urokliwy klimat tego miejsca sprawia, że współpraca z nimi to czysta przyjemność! 

PTAK & WSPÓLNICY
Czytaj dalej
Zamknij
PTAK & WSPÓLNICY

Kancelaria radców prawnych z Wrocławia PTAK & WSPÓLNICY- to kolejna firma, która udzieliła nam pomocy. Dziękujemy!

MURRANO
Czytaj dalej
Zamknij
MURRANO

Kolejna firma postanowiła nas wesprzeć, co cieszy nas niezmiernie! Dziś dziękujemy sklepowi internetowemu MURRANO.PL za okazaną pomoc!

ZUZULKI
Czytaj dalej
Zamknij
ZUZULKI

Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam dobrze rozumieć dziecięce gusta i guściki dlatego dokładnie wiemy jak zachęcić dzieci te mniejsze i większe do świetnej zabawy. Szczerze polecamy! 

Terina Studio
Czytaj dalej
Zamknij
Terina Studio

Interaktywna Agencja Internetowa Terina Studio tworzy profesjonalne strony internetowe każdego stopnia złożoności pod konkretne potrzeby Waszej działalności.

ADWOKACKA
Czytaj dalej
Zamknij
ADWOKACKA

Pizzeria Adwokacka powstała w czerwcu 1996 roku jako kawiarnio-restauracja. Sama geneza nazwy Adwokacka wywodzi się z faktu, iż w bezpośrednim sąsiedztwie naszego lokalu znajdowały się dwie kancelarie adwokackie.Dzięki zdobytemu lat doświadczeniu obsługujemy naszych klientów również w formie cateringów wyjazdowych. Jednorazowo możemy przygotować potrawy dla 100 osób, co w połaczeniu z zawsze świeżymi produktami i profesjonalną obsługą pozwala na stworzenie zawsze miłej i smacznej atmosfery na organizowanej przez Ciebie imprezie.Zapraszamy do Adwokackiej - miejsca w którym zjesz przepyszne dania w oddali od zgiełku codzienności.

AFTERWEB
Czytaj dalej
Zamknij
AFTERWEB

Z przyjemnością zawiadamiamy, że wsparcia Fundacji Ukryte Marzenia udzieliła wrocławska firma AFTERWEB - dziękujemy!